Kaba Országos Kick-Box verseny, 2018

Kaba Országos Kick-Box verseny, Kondorosiak a dobogón . November 3-án rendezte meg a Rácz Kickboxing Team a II. Meteorit Kupát, ahol az óvodás korosztálytól a felnőttekig biztosítottak versenyzési lehetőséget a szervezők. Kondorost 10 versenyző képviselte. Eredmények: Serdülő korosztály: Malatyinszki Bendegúz 42 kg-ban két szabályrendszerben is győzni tudott, Hódos Zsolt 47 kg egy arany és egy bronz, amiért a végén nagyon meg kellett harcolni. Chen Heng élete legjobb formájában bunyózott 2 bronzérem lett a "jutalma". Petrovszki Dorina gyakorló küzdelmet vívott a folyamatos küzdelmet jelentő light-contact szabályrendszerben és győzni tudott, csakúgy mint Hódos Lilla a víváshoz hasonlító pointfighting-ban. Az óvodás korcsoportnak elkeresztelt kategóriában mindkét versenyzőnk 100%-ot teljesítve 2 aranyéremmel gazdagította a csapat dicsőségfalát. Összességében: 10 kondorosi versenyző 7 arany és 3 bronzérmet szerzett, többen két kategóriában indulva.