Világbajnokság, Portugália 2023 - Kovács Mariann háromszoros világbajnok!

Vèget èrt a Sportág történetének legnagyobb létszámú Világbajnoksága. 70 ország 1400 versenyzője mèrte össze tudását a portugáliai Albuferiában megrendezett Kick-Box Világbajnokságon. Egyesületünket versenyzőkènt Kovács Marianna kèpviselte, aki nem kevesebbet vállalt, minthogy a 3 szabályrendszerben kiharcolt válogatottságát kupákra váltsa. A szervezők az elődöntőket ès a döntőket egy napon rendeztèk meg, így mindhárom kategóriában indulva 6 győztes meccsre volt szükség a csodához. Mariann fantasztikus formában versenyzett ès nem volt kèrdès, hogy testileg-lelkileg fogja-e bírni. A nap vègère Ő lett Magyarország első 3-szoros veterán Világbajnoka! Óriási teljesítmény! Mindemellett egyesületünk vezetőjekènt azt a megtisztelő felkèrèst kaptam, hogy vezessem a formagyakorlat válogatottat Puravecz Pèter Mester szakágvezető akadályoztatása miatt. Igyekeztem helytállni ès felelőssègteljesen segíteni a versenyzőket ès Halustyik Cintia (edzője: Puravecz Pèter Mester) egyèni ezüstèrmet szerzett. Szóval hihetetlen hèten vagyunk túl! Felfogni is nehéz! Köszönjük Támogatóinknak: a Magyar Falu Programnak az eszközökèrt, ami nélkül nem tudunk volna ilyen módon kèszülni, Kondoros Város Önkormányzatának, Magyar Kick-box Szövetségnek a Műhelytámogatásèrt ès Boldis Gábornak az èvek óta tartó önzetlen anyagi támogatásáèrt!